Vykurovanie, voda

Ponúkame Vám komplexné moderné riešenia vykurovania Vášho rodinného domu na kľúč za najlepšie ceny.

Špecializujeme sa na nízkoteplotné vykurovacie systémy:

  • podlahové vykurovanie,
  • stenové vykurovanie (chladenie)
  • stropné vykurovanie (chladenie)

v kombinácii so slnečnými kolektormi na ohrev vody, či podporu vykurovania, akumulačným ohrevom v kombinácií s teplovodným krbom, či pecou na tuhé palivo, tepelným čerpadlom ap.

Prečo?

Pretože máme dostatok skúseností s vykurovacími systémami moderných domov a inštaláciami obnoviteľných zdrojov energie. Vieme systém navrhnúť, zapojiť a vyregulovať tak, aby všetky jeho súčasti spolupracovali a fungovali ideálne.

12
15
29
20
27
36
31
38
26
21
28
14
13
30
37
8
34
6
33
22
 
Showing images 1 to 20 of 33
 

Nízkoteplotné vykurovacie systémy sú lepšie

Ako zdroj tepla tu možno využiť nízkopotenciálové teplo z tepelného čerpadla, solárnych systémov, či kondenzačného kotla, ktorý je tým účinnejší, čím hreje vodu na nižšiu teplotu. Navyše - takýto systém necháva priestor pre doplnenie iného ekologického zdroja budúcnosti.

Podlahové vykurovanie je v súčasnoti už štandardom - nevíri prach v interiéri, príjemne ohrieva podlahu po ktorej chodíme, rovnomerne a ekonomicky ohrieva priestory, zvyšuje pocit tepelnej pohody.

Stenové vykurovanie - namiesto ohrievania vzduchu v interiéri ohrievame vonkajšie steny domu tak, aby cez ne neunikalo teplo, navyše:

  • mierne ohriata stena na nás príjemne sála teplo, podstatne tak zvyšuje tepelnú pohodu v interiéri, umocnenú možným použitím prírodných hlinených omietok,
  • stenové vykurovanie je neviditeľné - nenarúša dizajn interiéru vykurovacími telesami,
  • okruh stenového vykurovania možno v lete využiť na účinné a zdravé chladenie interiéru.

Náš systém je vynikajúci pre moderné domy: je ekologický a ekonomický, vytvára príjemnú tepelnú pohodu a nenarúša dizajn interiéru

Neváhajte nás kontaktovať na našej infolinke 0948 765 271- radi Vám poradíme, alebo navrhneme riešenie na mieru.